تنها بهونه زندگی من

 

دوس دارم فقط ازتو بنویسم و برای تو بگم ، باهات درد و دل کنم ، می دونم  زمانی که تو معنی کلمات منو بفهمی خیلی نزدیکه، روزی که تو بتونی بخونی نوشته هامو  دور نیست ، شاید حالا خیلی دیره واسه نوشتن و از تو گفتن ،  پس بهتره برات بگم ، برات بگم که تو و فقط تو تنها بهونه ی من واسه زنده بودنی ،  حالا می خوام بمونم فقط به خاطر تو  ، به خاطر نفسهات که واسه من نوید زندگیه ، واسه اشکهای الکیت ، واسه لوس شدنات ،واسه لجبازیات  ، واسه همه چیت ….

نگرانم ….
نگرانم برای  آینده ی تو ،  احساس می کنم ، نکنه کاری که  الآن می کنم  بعدها واست نتیجه ی خوبی نداشته باشه ، ای کاش می شد بهترین تصمیمو برات بگیرم و آینده تورا الان تو ذهنم مجسم کنم . دختر قشنگم بدون که بهترین ها را برات میخوام و دنبال بهترین ها می گردم برای تو.

وقتی که هنوز چشمای نازتو توی این دنیا هزار رنگ باز نکرده بودی به همه میگفتم خیلی دلم میخواد دختری مثل تو داشته باشم. پس خداوند را شاکرم به خاطر لطف و نظری که در این مورد به من داشت و در موارد دیگر نوی این زندگی در حق من داره.  خیلی دلم می خواست دخترم وقتی می خوابه دستش رو تو دستم بزاره و جمله مامانی دوست دارم را از زبون اون بشنوم ، حالا بدونه اینکه بهت بگم دستاتوبه من می دی و می خوابی و عاشقانه و در کمال اخلاص به من می گی دوست دارم ، وقتی می خوابی پوستت رو بومی کنم ، با نفست نفس می کشم ……  نفسم ….. الینای من ……. تو همه ی زندگی من هستی …. دوستت دارم عاشقتم .   من معنی واقعی زندگی را در وجود تو و در کنار تو پیدا کردم الینای عزیزم

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید